Księga Gości Zespołu Szkół Pedagogicznych i Technicznych

Wpisy do Księgi Gości - 2005 r.

Nick:   FID 
Data:   24-12-2005 (12:48)
Treść:   Wszystkim absolwentom Zespołu Szkół Pedagogicznych i Technicznych w Lublinie, a w szczególności założycielom tej wspaniałej stronki Asi i Zygmuntowi BANASZAKOM najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2006 Roku przesyłają B.B. FIDECCY z Lublina
 
 
Nick:    
Data:   18-12-2005 (13:38)
Treść:   To jest BOMBA.Po raz pierwszy jestem na tej stronie.Chciałbym serdecznie podziękować i pogratulować pomysłu jej twórcom to znaczy Wam Asia i Zygmunt. Chcę również przy tej okazji pozdrowić SZANOWNE GRONO PEDAGOGICZNE i Wszystkich absolwentów ZSPiT. To że szkoła już nie istnieje,nie znaczy że NAS nie ma,absolwentów tej NASZEJ wspaniałej,niezapomnianej szkoły.Pomimo,iż upłynęło już tak wiele lat od czasu opuszczenia murów szkoły,pamiętam te niezapomniane chwile nauki i rozrywki(np.wystepy w chórze,zespole tańca,gry i śpiewy z gitarą z kolegami Jarkiem Zielińskim "JAJO",Leszkiem Magosiem "Cuba"i inni.Jeszcze raz gorąco i serdecznie pozdrawiam tych wszystkich krórzy teraz czytają moje wspominki.
Może by tak pomyśleć o takim wielkim rocznicowym spotkaniu absolwentów,ogłaszając to w naszych mediach.
MAREK LIS absolwent kl.TA rocznik 1980(wych. J.Tużnik).
 
 
Nick:   Stan 
Data:   10-12-2005 (18:13)
Treść:   Jeszcze raz ja.Przepraszm Cię Andrzej.Literówka zmieniła Ci nazwisko. Oczywiście Andrzej Daszczuk,a nie Baszczuk, jak napisałem. Pozdrawiam.
 
 
Nick:    
Data:   08-12-2005 (22:19)
Treść:   Znowu odwiedzam tą stronę, odżywają wspomnmienia.Jak zauważyłem wszyscy pamiętają zespół muzyczny tzw.Internacki z Panem Fideckim, Krzysztofem Kołodziejem ... a kto pamęta zespół szkolny pod kierunkiem Pana Kozłowskiego? Cały czas ze sobą rywalizowaliśmy na różnych imprezach szkolnych, czy konkursach w MD-ku. Przypomnę skład tego zespołu: Sławek Bagiński - klawisze, Andrzej Baszczuk - solista, Zdzisiek Wójcik - gitara basowa, Staszek Odzioba - gitara rytmiczna i Heniek Pietras - perkusja. Pozdrawiam Was koledzy "grajkowie" ileż to wspólnych przygód przeżyliśmy, podczas tych naszych wspólnych "grań" oficjalnych i nioficjalnych. Czy któryś z Was się odezwie? Gorąco pozdrawiam naszego wspaniałego przewodnika w tym amatorskim graniu Pana Janusza Kozłowskiego.Wiele Panu zawdzięczamy, to były wspaniałe lata. Pozdrawiam kolegów z zespołu " Internackie-go" oraz Pana Bogumiła Fideckiego naszego Wychowawcę w internacie.Zauważyłem wpis Krzysztofa Kołodzieja, pozdrawiam Cię Krzysztof, byłeś najlepszym gitarzystą,na Tobie się wzorowaliśmy."Tabu tibu" zapisałem na dysk, czasem słucham, wracając do wspomnień. Zadaję sobie pytanie, gdzie są dzisiaj Ci wszyscy mieszkańcy z Krzywej 6 z tamtych lat???
 
 
Nick:   Andrzej Szlendak 
Data:   03-12-2005 (21:31)
Treść:   Minęło już sporo czasu. Ja także uczęszczałem do tej wspaniałej szkoły. To był ostatni rocznik TPP(lata 1969/73). Dyrektorem szkoły był wtedy dr Bownik. Wychowawcą naszej klasy TE (elektroenergetyka) był nizapomniany matematyk mgr Roman Tomczszyn.Dzięki Waszej stronie Internetowej powróciły niezapomniane wspomnienia o moich profesorach p.p.Matule,Zgodzińskiej,Miłoszu,Gruszeckim, Krzymowskiej, Kierowniku Internatu Bełciku, koledze z internatu Rysiu Gnacie, koledze z klasy Stasiu Jankowskim i innych.Trudno się pisze te słowa, gdy łezka w oku się toczy.Wielu nauczycieli i kolegów z klasy już nie ma między nami.Tych, którzy są między nami serdecznie pozdrawiam.Aktualnie mieszkam w Głogowie. Pracuję w Hucie Miedzi"Głogów".Szczególnie pozdrawiam kolegów z klasy "Ranga"
 
 
Nick:    
Data:   29-11-2005 (17:20)
Treść:   Nie wiem co takiego było w naszej szkole, że chciało się do niej chodzić... przypomniałam sobie... to wspaniała niepowtarzalna atmosfera!!! Dzisiaj (niestety) takich szkół już nie ma. Nauczyciele nas szanowali i my szanowaliśmy nauczycieli. To była , jest i będzie nasza "KRZYWA". Już wtedy byłam dumna, że uczęszczam do takiej wyjątkowej szkoły i dzisiaj wspominam ją z wielkim wzruszeniem. Pozdrawiam wychowawców i koleżanki z klasy M. Ewa Miś- Dolny Śląsk
 
 
Nick:    
Data:   23-11-2005 (09:29)
Treść:   Krzywa! Szkoło moja niezapomniana, przez tak wielu uwielbiana. Najpiękniejsze lata mej młodosci, spędziłam w murach tej doskonałosci. Cztery latka pod górkę!, ale warto było, a ile się tam przeżyło! O stronie powiedziała mi moja serdeczna kumpelka Krajewa - tak , to ja Kuchara! , ale tam nabroiłysmy co? He he he , nie było tak źle. Ogromne brawa dla autorow stronki, to fajna rzecz, spojrzeć jeszcze raz , po tylu latach, na ten twardo stojący budynek, za którego zamkniętą bramą, ukrytych jest tyle wspomnień.Serdecznie pozdrawiam wszystkich profesorow, którzy z tak wielką cierpliwoscią i wiarą wpajali w nas wiedzę.: p.Grochowicz, p. Machorowska, p. Pogodę, p. Krakowiak, p. Nowacką, p. Romanowska, p. Wrone p. Kwiatkowska p. Chmielewską p. Zuchnik i wielu innych , których nazwiska wyleciały mi teraz z głowy, ale to nie znaczy , ze nie pamiętam.Całuski i usciski dla moich znajomych i nie tylko. Barbara Kucharska- Raffin SWP 86-89. Postaram sie przesłać parę fotek.PA.
 
 
Nick:   Lucjan Fabrowski 
Data:   22-11-2005 (23:57)
Treść:   Świetny pomysł z założeniem tej strony. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli i kolegów z klasy samochodowej rocznik 1974 - 1978.
 
 
Nick:   asia 
Data:   22-11-2005 (17:07)
Treść:   elo!witam i pozdrawiam wszystkich ktorzy mnie znaja i pamietaja,nazwisko panienskie to siudem ,chodzilam na krzywa 6 lat moj wychowca to niezapomniany ,cudowny czlowiek ,wychowawca i dyrygent choru pan Zdzislaw Ohar,o waszej sronce powiadomila mnie moja przyjaciolka Basia Manko,ktora mieszka w Grecji.stronka jest cudowna az lza kreci sie w oku,milo po kilku latach powspominac stare dzieje a jest co wspominac,oj jest...duzy poklon dla autorow
 
 
Nick:   edi 
Data:   21-11-2005 (19:06)
Treść:   Ale supeeeer!!!!Witam wszystkich absolwentów tej magicznej szkoły,w której spędziłam niezapomnianych 6 lat.Chodziłam do 1-4"L" potem dwa lata do "M"?Przez cały czas śpiewałam w chórze u sora Ohara.Utrzymuję kontakt z kilkoma kobietami z klasy,a w ubiegłym roku zebrałyśmy się w jedenastkę by po 10 latach odświeżyć wspomnienia.Jeśli jest ktoś kto pamięta Edytę Łucjan proszę o kontakt na gg .Pozdrawiam wszystkich dobrze wspominających tę super szkołę!!
 
 
Nick:    
Data:   21-11-2005 (18:56)
Treść:   CZEŚĆ POZDRAWIAM WSZYSTKICH ABSOLWENTOW STUDIUM NAUCZYCIELSKIEGO WYCHOWANIE FIZYCZNE 88/89.FAJNIE POWSPOMINAĆ TAMTE CZASY.FAJNA SZKOŁA .SPECJALNE POZDROWIENIA DLA MGR JANA PUCHAŁY.PROSZĘ O KONTAKT.POZDROWIONKA!!
 
 
Nick:    
Data:   03-11-2005 (21:49)
Treść:   Witam odwiedzających tę stronę, witam Koleżanki, Kolegów, szanowne Grono Pedagogiczne. Gratuluję Joasi i Zygmuntowi wspaniałego pomysłu utworzenia tej strony.
 
 
Nick:    
Data:   28-10-2005 (22:21)
Treść:   Byłam uczennicą SWP rocznik 1975\1981. Chodziłam razem do klasy z Asią-autorką własnych wspomnień o szole na Krzywej. Po obejżeniu tej strony internetowej wróciły wspomnienia. Przeglądając ją wraz z moimi dziećmi(mam 2 synów i 2 córki)opowiadałam im o swoich najszczęśliwszych dniach spędzonych w Szkole na Krzywej. O tej stronie dowiedziałam się od mojej koleżanki z klasy Krysi.Cieszę się ,że są osoby które pielęgnują wspomnienia o Naszej Szkole. Dziękuję Ci za to Asiu
 
 
Nick:   malina 
Data:   28-10-2005 (21:46)
Treść:   pozdrawiam wszystkich z klasy p. Puchali. Studium Wychowania Fizycznego. 1984-1986
malina
 
 
Nick:    
Data:   07-10-2005 (21:41)
Treść:   Witam (znajomych i nieznajomych) !
Miło jest trafić na stronę swej ulubionej szkoły po 15 latach od jej ukończenia. Widzę, że nie tylko ja ją sympatycznie wspominam i nie jestem jedynym z mej klasy, który tu sie znalazł. Pozdrawiam wszystkich Paweł (PST/TA/rocznik 1990).
 
 
Nick:   Andrzej 
Data:   04-10-2005 (11:20)
Treść:   Pozdrawiam wszystkich znajomych z Krzywej 6. W szczególności wychowawczynię Panią Danutę Woch i oczywiście całą moją klasę TE/rocznik '93/-Piotrka Ś., "Marynarza", Piotrka T., Marka P. Tomka G. //Sławka A. nie pozdrawiam bo go często na "żywo" widuję ))))). Pozdrwaiam WSZYSTKICH
Andrzej Guz
 
 
Nick:   FID 
Data:   01-09-2005 (18:43)
Treść:   Cześć moi kochani!!!! Tak się złożyło,że ostatnio wpisują się sami muzycy i ci którzy mieszkali w internacie. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bogumił Fidecki

PS Jestem za tym, żeby kiedyś spotkać się razem na jakimś spotkaniu, zjeżdzie, ale chcę Wam powiedzieć, że spotykmy się ale ostatnio na pogrzebach kadry pedagogicznej.
 
 
Nick:    
Data:   26-08-2005 (18:42)
Treść:   Kochani!
Ogromne dzięki i gratulacje za pomysł oraz wykonanie tej wspaniałej NASZEJ strony.Oboje z żoną jesteśmy absolwentami PST i znalezienie jej sprawiło nam nieopisaną radość.Klasa TA, żony rocznik 74-78 jest już na stronie, natomiast z mojego rocznika 72-76 jestem chyba pierwsy ,który tu dotarł.Pewnie nieostatni.
Chodziłem pod górkę na Krzywą sześć bitych lat, od chwili przeniesienia mojej zawodówki w 70 roku do matury 76.Były to wspaniałe lata. I dlatego stworzona przez Was idea ocalenia ich od zapomnienia jest cudowna ,godna wsparcia ze wszech sił.Będę o niej mówił i propagował by kolejne roczniki się tu znalazły. Jeszcze raz za wszystko co zrobiliście , dziękuje.
Absolwent PST-76
Klasa TB
Wiesław Piórko
P.S.
W roku 2007 przypada 45 rocznica powstania szkoły.Może by tak pomyśleć o wielkim rocznicowym spotkaniu? Czasu jest jeszcze sporo.
 
 
Nick:    
Data:   19-08-2005 (20:48)
Treść:   Pozdrawiam wszystkich absolwentów rocznika 1978.Jestem jednym z nich (kl. IV TS)Wspaniały pomysł z Waszej strony (Aśka i Zygmuś)o stworzeniu takiej strony.Szkoda,że dopiero teraz się o niej dowiedziałem,ale wszystko można nadrobić.Posiadam w swoich zbiorach sporo zdjęć z tamtego okresu i w wolnym czasie postaram się je Wam przesłać.Miło wspominam czas spędzony w PST,a szczególnie internat i nasze wspólne granie.Mam nadzieję, że odezwie się do mnie ktoś z tamtych lat. Pozdrawiam - KRZYSZTOF KOŁODZIEJ.
 
 
Nick:    
Data:   11-08-2005 (17:52)
URL:   www.la-musica.go.pl
Treść:   W 2006r. bedzie 25 lat jak powstal chor Ars Musica. Może zorganizujemy zjazd chóralny? Czekam na odzew od członków chóru.
Zdzisław Ohar
 
 
Nick:    
Data:   26-07-2005 (04:08)
Treść:   Serdecznie pozdrawiam wszystkich mających coś wspólnego z ZSPiT, a w szczególności autorów tej stronki: Asię i Zygmunta z którymi zawsze łączyły mnie więzy głębokiej przyjaźni. Bardzo się ciesze,że po tylu latach mogę znów nawiązać z wami kontakt, który mam nadzieję już się nie zerwie. W najbliższym czasie postaram się przesłać wszystkie zdjęcia i materiały, które mogą wzbogacić treść tej stronki.
W ubiegłym roku w Nałęczowie odbył się zjazd absolwentów naszej klasy rocznik 1982. Niestety nie mogłem w nim uczestniczyć ale postaram się zdobyć i przesłać zdjęcia i inne materiały - (kto, gdzie,kiedy i z kim). Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i dzięki.
Leszek Dudek
 
 
Nick:    
Data:   26-06-2005 (21:52)
Treść:   Poszukuję kontaktu do kol.Józka Dziechciarza (z Chełma)przed 4 laty mieszkał jeszcze w Suwałkach oraz kol.Andrzeja Pekara okolice Zamościa.Nasz rocznik 1978-82 klasa Ts wych p.Bożena Zarębska.
Pozdrawiam wszystkich.
 
 
Nick:   DORA 
Data:   26-05-2005 (11:49)
Treść:   PIEKNY POMYSŁ, PIEKNA REALIZACJA ,PIEKNYCH WSPOMIEN.

ZYCZE WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE PANSTWU
 
 
Nick:    
Data:   25-05-2005 (21:50)
Treść:   Fajnie, że jest taka strona jestem tu pierwszy raz i już mi się podoba. Jestem absolwentem PST (rok 1990, IV TA)Zostawiam Adres i numer gg. Może ktoś zajrzy do mnie z dawnych znajomych z klasy Pozdro dla wszystkich !!!
 
 
Nick:    
Data:   18-04-2005 (17:11)
URL:   www.gmzyrzyn.republika.pl
Treść:   Po raz pierwszy jestem na tej stronie. Gratuluję i dziękuję Autorowi.Jestem absolwentem PST 1979 roku,ze wspaniałej klasy samochdowej jakże Wspaniałej Pani mgr Bożeny Chmielewskiej. Ze wzruszeniem oglądam zdjęcia nauczycieli z tamtych lat. To były wspaniałe czasy, zawsze je miło wspominam. Pozdrawiam gorąco Grono Pedagogiczne oraz moją wspaniałą klasę. Dlaczego nikt nie próbuje zorganizować zjazdu absolwentów, to byłoby spotkanie !!!. Warto, bo zaczynamy powoli opuszczać ten świat. Nasz wspaniały kolega z klasy św. pamięci Jurek L.już nie żyje!To przykre, ale czas leci tak szybko. Już nie ma takich szkół!Szkoda!!!Będę teraz odwiedzał tą stronę.
 
 
Nick:    
Data:   21-02-2005 (15:05)
URL:   www.astral.info.pl
Treść:   Zmieniłem nick, hasła są takie ulotne. Jestem gotów pomóc w zorganizowania spotkania dla klasy pani Krakowiak. Potrzebna jest mi baza adresowa do ludzi z naszej klasy TA. Proszę o adresy, maile, telefony. Jestem on-line, chętnie skoordynuję i dołożę starań, aby spotkanie się odbyło. W razie konieczności poniosę koszty kontaktów. Mój telefon 509 742 509, e-mail: karol@astral.info.pl. Wiem, że wiele adresów miała Krysia dawniej Z teraz M, Jola dawniej W teraz P oraz Janusz. Jeśli ktoś z klasy chce pomóc, a nie wierzę żeby nie chciał, to jestem otwarty i wezmę się za to, a najlepiej weźmiemy się za to i zrobimy. Pozdrawiam klasę TA. Karol Zięba.
 
 
Nick:    
Data:   21-02-2005 (12:43)
URL:   www.astral.info.pl
Treść:   Poadrawiam wszystkich znajomych z Krzywej. W szczególności moją wychowawczynię panią Bożenę Krakowiak i oczywiście całą moją klasę TA. Pamiętam wiele osób i nigdy nie zapomnę okresu nauki w PST. Teraz pracuję we Warszawie. Pozdrawiam. Karol Zięba.
 
 
Nick:    
Data:   09-02-2005 (21:53)
Treść:   Pozdrawiam moich pedagogów, rocznik 79-84' - PST, a przede wszystkim inż. R. Gąsiorowskiego i p.dyr. Zgodzińską/pamiętający uczeń M.T.
 
 
Nick:    
Data:   09-02-2005 (21:37)
Treść:   Jestem absolwentem 79-84'PST - elektryk, pozdrawiam kolegów mojego rocznika:)/M.T.
 
 
Nick:    
Data:   04-02-2005 (12:07)
Treść:   Ja również pozdrawiam gorąco .. mam nadzieję, że wcześniej czy później każdy absolwent tu trafi ...no i .. liczę na spotkanie w szerszym gronie:)
rocznik 1989-1994 .. ten ostatni już na Rzeckiego niestety ....
 
 
Nick:    
Data:   02-02-2005 (12:58)
Treść:   Ta strona to "powrót do wspaniałych wspomnień".
Pozdrawiam Profesorów i absolwentów. Mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej i w końcu uda nam się zorganizować zjazd ....
Wielkie pozdrowienia dla Pana prof. Ohara i wszystkich chórzystek z chóru Ars Musica.
Rocznik 1989-1994 Pozdrowienia
Marzena Kamińska
 
 
Nick:    
Data:   29-01-2005 (15:41)
Treść:   Brawo wspaniała strona gratuluję autorom pomysłu. Jestem absolwentem PST rocznik 1989 klasa TA wychowawczyni pani Alicja Omiotek. Najserdeczniejsze pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli, wychowawców i absolwentów mojej szkoły.
 
 
Nick:    
Data:   23-01-2005 (12:26)
Treść:   Jestem absolwentem Pedagogicznej Szkoły Technicznej klasa TA rok 1974.To była szkoła w której nie tylko uczono , przkazano nam znacznie więcej.Dziś po latach ze wzruszeniem wspominamy chwile tam spędzone.Przyznacie , teraz chyba niema takich szkół .Dwukrotnie udało się zorganizować spotkanie po latach.Dysponuję zdjęciami , mogę je przekazać autorom tych stron .Pozdrawiam. Jurek Chromik
 
 
Nick:   krzysztof Jedut 
Data:   22-01-2005 (19:29)
Treść:   Jak miło czytać na temat szkoły w której spędziłem siedem wspaniałych lat. Szkoła, internat, wspaniali nauczyciele, koledzy - klasa samochodowa, 4 Ts rok ukończenia 1980.
 
 
Nick:    
Data:   22-01-2005 (16:52)
Treść:   Zaczął się Nowy 2005 Rok. Wszystkim Profesorom i absolwentomze szkoły na Krzywej przesyłam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości na kazdy dzień tego roku.Miło jest poczytać wspomnienia ze szkoły w której spędziło się ileś lat i poznawało życie. Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich.
 
 
Nick:    
Data:   21-01-2005 (00:10)
Treść:   Pozdrawiam naszych profesorow, ktorzy (mimo naszych wysilkow)nie tracili pogody ducha np.p. Gasiorowski.
Wszystkich absolwentow, szczegolnie elektrykow ostatniego rocznika.

Daniel Jan Dobrzynski
daniel@dobrzynski.freeserve.co.uk
 
 
Nick:    
Data:   18-01-2005 (20:45)
Treść:   Serdeczne pozdrowienia dla całej społeczności szkolnej w latach 1973-77
przesyłają Maria i Bogadan Brychowie n-le dyplomowani szkoł podstawowych z Lubartowa pozdrawiamy całą klasę IV TE - wych. p.Roman Tomczyszyn.

ps.lektura tej strony to miła chwila refleksji i zadumy nad minionym czasem .
 
 
Nick:   GaduGadu 
Data:   09-01-2005 (02:34)
URL:   gadugadu.com.pl/
Treść:   Fajna stronka Wpadnijcie na moją